23 Ocak 2014

Finansbank Aidat ve Kart Ücreti Yok Dedikleri Fix Card' a Ücret Kesiyorlar!

Finansbank Şubesinden aldığım Fix Cad'ım kullanımda olmadığı halde mail'ime borç ekstresi geliyor. Müşteri Hizmetlerini aradım bunu düzelteceklerini söylediler. Sonrasında beni arayarak borcu sildiklerini hatta hesabıma fazladan 45 tl ilave ettiklerini söylediler.

Kartımın İptal edilmesini söylediğimde bana kesinlikle sonraki aylarda kullanım bedeli , kart bedeli adı altında borç işlemi yapmayacaklarını söylediler. Ne yazık ki yanıltıldım hala bana kullanmadığım karta borç yansıtılıyor.

Kemal 63 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 27 Ocak 2014

    23.01.2014 tarinde finansbanktan bana gelen sms'te IM14637582 referans numaralı talebi kısa zamanda değerlendireceklerini belirtmişler fakat şu ana kadar benimle irtibata geçen bir yetkili kesinlikle olmamıştır. Çöüzüme dair herhangi bir işlem yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön