22 Şubat 2013

Finansbank Aidat Alıp Ödemiyor!

Finansbank şubat ayı itibari ile tarafımdan, ay sonu ekstresi içerisinde kredi kartı aidatı (25 TL) talep etmiştir. Bu konu üzerine müşteri hizmetleriyle bir görüşmem olmuştur. (21. Şubat 2013 Saat:13.05). Müşteri hizmetleri yetkilisi, daha iyi hizmet adı altında, bu aidatı talep ettiklerini ve bankanın geri ödemeyi kabul etmediğini söylemiştir.

Bende aldıkları ücretin yasal olmadığını söyleyip, paramı geri iade etmeleri gerektiğini yineleyip, aksi takdirde hakkımı tüketici hizmetlerinde arayıp, Finansbank Kredi Kartımı da iptal edeceğimi söylememe rağmen, Finansbank müşteri hizmetleri yetkilisi bankanın bu parayı iade etmeyeceğini söylemiştir.

Serkan 42 Okunma

Cevaplar

  • Serkan24 Kasım 2013

    Sorun çözülmemiştir. Müşeri hizmetleri aynen burada olduğu gibi otomatik cevaplar vermekten öteye gitmemektedir. Tamamen göz boyamadır. Finansbank ile kesinlikle çalışmayınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön