28 Mayıs 2014

Finansbank Adıma Onayım Olmadan Hayat Sigortası Yaptı.

Finansbank Aydın şubesinden 22.05.2012 tarihinde konut kredisi kullandım. Tarafıma bu konuda yönetmelik (31.05.2007 tarihli resmi gazete, Sayı:26538) olmasına rağmen herhangi bir bilgilendirme yapılmadı ve aynı tarihte konut sigortası, Dask ve Hayat sigortası yaptırdım.

2 yıl süreli hayat sigortasının süresi 22.05.2014 tarihinde doldu ve benim bilgim ve onayım olmadığı halde adıma 277 TL tutarlı hayat sigortası yapıldı. Zorunlu olmadığım halde hayat sigortası yaptırılmaya zorlanıyorum. Bunu kabul etmiyorum. Onayım dışında CFEH şirketi tarafından yapılan 8798197 numaralı hayat sigorta poliçesinin iptal edilmesini istiyorum.

İsmail 519 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 01 Haziran 2014

    konu ile ilgili finansbank'ın sitesinden de müracaat yaptım ve sonundan zorunlu olmadığım hayat sigortası iptal edildi. biraz sıkıntılı oldu ama oldu. sevgili finansbank yöneticileri ; sizlerin temsilcisi konumunda olan banka çalışanlarınıza mevzuat eğitimi vermenizi tavsiye ediyorum. çünkü kanun'un üstünlüğü genel merkez yada bölgenin söylediklerine tercih ediyorlar. saygılar...

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön