21 Ekim 2015

Finansbank Adıma İcra Takibi Açılıyor İçeri Hakkında Bilgi Verilmiyor!

Benim adıma İzmir 28. İcra Dairesinde 14/10/2015 dosya no: 2015/15474 icra dosyası açılmış olup Avukat Nuray D. ilgilenmektedir. Ama 14/10/2015 tarihinde açılmış olan icra dosyası için Finansbank tarafından adıma açılan davanın içeriği ile bilgi almak için ayın 14.ünden beri avukatı arıyorum bana dava hakkında ön bilgileri ve ne kadar hangi hesabımdan dolayı ne kadar borcum olduğuyla ilgili bana bilgi vermiyor sürekli beni erteliyor.

Bunca zamandır benim ikamet adresimde, telefon bilgilerimde bankada mevcuttur. Bana borcumdan dolayı herhangi borç evrakı gelmedi, Finansbank hesaplarımın iptaline dair ses kayıtları, kamera kayıtlarımın, ödenmiş faturalarımın örneğini talep etmekteyim.

Nuri 166 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. NURİ Ü. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön