Finansbank Acil Limitimi Özel Hastanede Kullanamıyormuşum!

Nurçin O. |

Kredi kartımda 1800 TL tutarında acil limit bulunmaktadır. Bu limit sadece hastanelerde geçerliymiş. Buraya kadar her şey yolunda. Fakat müşteri hizmetleri ile görüştüğümde Yurtiçi hastanelerde geçerli olduğunu, Yurtiçi özel hastanelerde geçerli olmadığını öğrendim. Müşteri temsilcisine "ben zaten SGK'ya bağlıyım ve devlet hastanelerine ücret ödemiyorum. Özel hastanede doğum yapacağım ve gerek duyduğumda bu limiti kullanmak istiyorum. Sizin dediğinize göre özel hastanede kullanamayacağım" dediğimde evet özel hastaneler hariç yanıtını aldım. Devlet hastanelerine neden ödeme yapayım dediğimde ise "örnek olarak epilasyon yaptırabilirsiniz bunu kart ile ödeyebilirsiniz" diye cevap aldım.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  13:40

  Müşterimiz Sn. NURÇIN O. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.