23 Mart 2013

Finansbank Açıklamasız Ücret İstiyor!

Adana 5 ocak meydanı Finansbank şubesinden çektiğim krediden dolayı bana vadesiz esnek hesap açıldı limit 500 TL kullanmadığım halde üç ayda bir kez olmak üzere 25 TL hesap işletim ücreti olduğuna dair bilgilendirildim. Bu hesabı kapatma istememe rağmen hiçbir yasal dayanak gösterilmeden kapatamayacaklarını söylediler. Bu haksızlık karşısında şikayetim var.

Sedat 48 Okunma

Cevaplar

  • Sedat29 Mart 2013

    gereksiz hesap işletim ücreti alıyor fınansbank.

  • Sedat29 Mart 2013

    daha önce adana 5 ocak meydanı finansbank şubesinden çektiğim krediden yasal dayanak göstermeden hesap işletim ücreti alındığını söylemiştim banka merkezinin bu konuda bana geri dönüş sağlaması üzerine yine bir yasal dayanak göstermediği üstüne birde telefon bankacılığındaki müşteri temsilcinin anlamsız ve saygısız üslubundan tekrar tekrar şikayetçiyim gereksiz alınan hesap işletim ücretinde de tekrar tekrar şikayetçiyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön