03 Nisan 2013

Finansbank 65 TL Kart Aidatı Kesilmiş!

2003 yılında Finansbank Müşteri temsilcisi tarafından çalıştığım iş yerinde yapılan ziyarette, satış temsilcisi arkadaşın ısrarı ve Kredi Kartının aidatının olmaması ve bazı kampanyalarda kullanmasak dahi avantaj sağlayacağı söylenerek ikna edildik. Yılda bir defa kullanıp kullanmadığım bu Kredi kartına ocak ayının sonunda 65 TL Kredi Kart aidat ücreti istenmiş ve ben de farkına varmadan ödemişim.

Şimdi kartı zaten doğru düzgün kullanmadığımı ve bu ücretin iadesini istediğimde iadeyi yapamayacaklarını belirttiler. Ben de imzaladığım sözleşmeyi istedim ve konuyu hakem heyetine taşımaya karar verdim.

Çevremde bu konuyu tüm Finansbank Kredi Kartı kullanan arkadaşlarıma ve çevreme aktaracağım.

Erkan 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön