24 Mart 2014

Finansbank 6 Yıl Önce Borcunu Hacizle Tahsil Etti 6 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

2008 yılında Finansbank'tan almış olduğum kredi kartını bir şekilde ödeyemedim ve avukatlık oldum. Avukat parayı bende 2010 yılında maaşıma haciz koyarak bu parayı benden tahsil etti ve 21.03.2014 tarihinde yani durumdan 6 yıl sonra İstanbul Varlık diye bir birim arıyor kredili mevduat hesabından dolayı 2.250tl gibi bir borcum olduğunu söylüyor ve bu paradan benim daha yeni haberim oluyor!

Banka 6 yıl içinde bana herhangi bir tebligat veya bilgilendirmede bulunmadan dosyamı farklı bir şirkete gönderiyorum. Yani taşeron bir firma Finansbank'ın bu ayıbını düzeltmesini istiyorum.

Sinan 223 Okunma

Cevaplar

  • Sinan08 Nisan 2014

    Şikayetimi yazalı baya oldu ama hayla bana banka tarafından bir dönüş yapılmadı kandırıldığımı düşünüyorum ve bir daha finans bank dan değil bir ürün sıra fişi dahi almayaçağımı belirtmek istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön