26 Ekim 2015

Finansbank 450 TL Limitli Kredi Kartına 80 TL Kart Ücreti Kesiyorlar!

Finans bankın önceki dönemlerde kredi kartını kullanmıştır. Bankanın yüklü gecikme faizlerinden dolayı bıkmıştım ve kartı kullanıma kapatmıştım. 2000 TL limiti 450 TL'ye indirilmiştir. Ancak daha sonra tekrar kart ihtiyacım oldu ve 450 TL limitli kartı kullandım. Bankanın bana attığı kazığa gelelim benden 80 TL kart ücreti kesmişler ve faturaya yansımış. Müşteri hizmetlerini arayıp durumun düzeltilmesini gerekirse tekrar kartı kapattırmayı söyledim ancak kart ücretini yinede keseceklerini belirtiyorlar. Daha 15 gün kullanmış olduğum kredi kartının 365 günlük kullanım ücreti tarafımdan kesiliyor.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Ekim 2015

    Finans bankın önceki dönemlerde kredi kartını kullanmıştır. Bankanın yüklü gecikme faizlerinden dolayı bıkmıştım ve kartı kullanıma kapatmıştım. 2000 TL limiti 450 TL'ye indirilmiştir. Ancak daha sonra tekrar kart ihtiyacım oldu ve 450 TL limitli kartı kullandım. Bankanın bana attığı kazığa gelelim benden 80 TL kart ücreti kesmişler ve faturaya yansımış. Müşteri hizmetlerini arayıp durumun düzeltilmesini gerekirse tekrar kartı kapattırmayı söyledim ancak kart ücretini yinede keseceklerini belirtiyorlar. Daha 15 gün kullanmış olduğum kredi kartının 365 günlük kullanım ücreti tarafımdan kesiliyor. Allah belasını versin böyle ticaretin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. MEHMET A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön