Finansbank 4 Gündür Onay Veremedi.

Veysi B. |

25.03.2014 tarihinde saat 14: 00 sularında telefonuma Finanasbank kredi kartımla 30 tl kontör yükledim. Bugün ayın 28 'i ve saat 20:30 yani tam 4 gün oldu hala telefonuma kontör gelmedi . Banka müşteri temsilcisini arıyorum operatörünüzle görüşün diyor, operatörü arıyorum banka onay vermemiş diyor. Bu nasıl saçmalık, sorumsuzluk? Bu nasıl laubalilik? Bu nasıl bankacılık anlayışı. Hele bu devirde 4 gün olmuş hala onay verilmemiş. Defalarca aradığım ve giden kontörlerim de çabası. Hani reklamlarda diyorsunuz yaa 'herkese bir finansçı lazım'. Böylemi herkese finansçı vereceksiniz. Siz önce onay verin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysi B.
  01 Nisan
  20:52

  bugün 8 gun bitti hala kontörüm gelmedi sorunum çözülmedi.

 • 29 Mart
  10:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş