19 Eylül 2013

Finansbank 30 TL Para Puanım Yatırmadı!

Otomatik ödemelerimin bir kısmını bankanıza verdim. 30 TL para puanım olduğu mesajla tarafıma iletildi. 16 Eylül tarihinde daha öncede kullanmış olduğum bir mağazada para puanımı kullanmak istedim. Kasada para puanım olmadığı olmadığı bildirildi. Daha sonra en yakın Finansbank şubesine bilgi almak için gittiğimde ; görevliler 4440900 numarayı arayıp telefonla halletmemi söylediler.

Aradım talebim alındı işleme koyup döneceğiz dediler. 17 Eylül 2009 tarihinde cep telefonumdan arandım. Arayan bayan bizi ve mağaza yetkilisini saf yerine koyup , kendi çok biliyor ya anlatmaya başladı ve beni dinlemedi bile. Bu gün son gün dedi telefonu kapattım. Suçlu kim? 30 TL puanım ne olacak? İlgilenirseniz sevinirim.

Fahrettin 35 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin23 Eylül 2013

    Borçlarımı ödeyip bir an önce bankanızla ilgimi çekmek isterim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön