26 Ağustos 2013

Finansbank 3 Liralık Sms Bedeli Alıyor!

Finansbank kredi ödemesi geciktiğinde tak mesaj atıyor ödeyin diye altına not düşüyor. Bu mesaj 3 TL ile ücretlendirilecektir bu nasıl bir davranıştır? Kart aidatı bir yandan yeni kart ücreti bir yandan 3 TL sms ücreti bir yandan her şekilde paramızı almak için uğraşıyorlar. Ben bu 3 TL için hiçbir evrak imzalamadığım halde bana yansıtıyorlar.

3 defa gönderildi. İade istemiyorum bir daha gönderilmesini de istemiyorum. Korkudan telefona cevap veremiyoruz banka arıyorsa yine 3 TL gidecek diye. Her şeyden para alıyorlar biraz müşterilerinizi düşünün. Acaba 1 defa kredi çeken bir daha çekiyor mu veya bankanızla bir daha çalışıyor mu hiç düşünüyor musunuz?

Adem 121 Okunma

Cevaplar

  • Adem26 Ağustos 2013

    yaf telefonla müşteri hizmetlerini arayıp söyledim çözüm yok bir cevap almışlar otomatiğe kim ne yazsa aynı cevabı veriyorlar 3 tane şikayetim var hepsinde aynı mesajı yazmışlar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön