13 Şubat 2014

Finansbank 3 Aylık Karttan Üzerinden 1 Yıl Geçmiş Gibi Aidat Kesti!

2013'ün 9. ayında sokakta kredi kartı başvurusu alan bir bayandan kredi kartı aldım. Malum kart Finansbank'a ait. Kart aidatı kanunen alınamazken nasılsa geri alabilirsiniz aidatı dedi, bana da yardımcın olun diyerek kart başvurusunu aldı!

Aradan 3 ay geçti, 3 aylık karttan yılbaşı dolayısıyla sanki bir yıl kullanmışım gibi 13/12/2013 tarihinde 59 TL aidat kesildi. Gerekli şikayet dilekçesini tüketici hakem heyetine bildireceğim çünkü bankaya kart aidatının iptali için iki kez telefon ettim bir kezde şubeye gittim itiraz başvurusu almıyoruz bu haklı bir kesintidir dendi.

Şikayetçiyim!

Caglar 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön