01 Şubat 2016

Finansbank 3 Ayda Bir Kesilen Ücret!

Banka personeli bana vaat etmişti 2 adet fatura otomatik ödem talimatı verirseniz sizden hiçbir kesinti olmayacaktı 3 ayda bir dönem hesap adı altında tahsilat alınmaktadır. Gönderim ciro hedefi ulaşılmadı gibi adı altında kesintiler uygulamaktadır. Bu bakımdan dolayı banka 5 yıldır bana zarar vermiştir. Defalarca banka yetkilisiyle görüşmeme rağmen mail atığını yakın zamanda iadeniz söylenmiştir ama hiçbir şekilde bana geri ödenmemiştir. Benden kesilenler hesabıma yatmamıştır.

İbrahim 202 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim05 Şubat 2016

    Bence şube personeli ve merkezdeki insanların iş guzarligindan dolayı halk bankalara inanmıyor feysimde ufak reklalarla bende bankayı yıpratmaya başladım hedefin Tasdelen deki esnafları Finansbank pozlarını iptalini sağlamak yılda pos zararları bence 3 milyon. Tele olmalı uğraşacağı bende kendime söz verdim

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Ibrahim Ö. 'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön