Finansbank 3 Ayda Bir Alınan Hesap İşletim Ücretinin İadesi!

Nurcan G. |

Aktif olarak kullandığım Hesabımdan her 3 ayda bir kez alınan 25 tl hesap işletim ücretinin iadesini ve bundan sonra alınmamasını talep ediyorum, telefon bankacılığından bu durumu konuştuğumuzda otomatik ödeme talimatını verdiğimde bu ücretin alınmayacağı söylendi fakat benim tüm faturalarım zaten bankanızın kredi kartında otomatik ödemededir. Karşılıklı memnuniyetimizin ve çalışmamızın bozulmaması için gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan G.
  21 Mart
  13:14

  Bugün bu sıkayetımle ılgılı calısdıgım subeden arandım kredınız devam edıyor olsa idi sizi hesap ısletım ucretınden muah tutabıldık dendi kredım devam etmedıgınden dolayı muaf tutulamıyormusum ,bu durum baska bır sorun doguruyor o zaman pekı kredımın devam ettıgı yıllarda neden muaf tutulmayıp hesap ısletım ucretının tahsılı yapıldı?
  Sizden ricam bu durumun düzeltilmesidir

  Bilgilerinize arz ederim

 • 19 Mart
  17:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.