Finansbank 28 Gün Önce Yaptığım Ters İbraz İşlemim Halen Sonuçlanmadı!

Mustafa C. |

21 Ekim'de Pcdepo.com'dan Finansbank enpara kartımla 1800 TL'lik bilgisayar siparişi verip, online ödeme yaptım. Fakat firmanın batması sonucu verdiğim siparişi göndermediler, parayı da iade etmediler. Yaklaşık 6000 kişilik mağdur grubunun arasına böylece girmiş bulundum. Bu yüzden visa/mastercard kurallarından ötürü bankaya ters ibraz için dilekçe gönderdim ama çoğu bankadaki mağdur ödeme almasına rağmen ben hala sonuç alamadım enpara yetkililerinden bu konuda yardım istiyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  19 Ekim
  17:56

  Sorun çözüldü teşekkür ederim.

 • Mustafa C.
  03 Aralık
  11:47

  Hala konuya ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi.

 • Mustafa C.
  30 Kasım
  18:29

  İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ilgili şikayetin numarası ım19082648 en kısa zamanda hayırlı haberlerinizi bekliyorum

 • Mustafa C.
  30 Kasım
  12:01

  21 Ekim'de Pcdepo.com'dan Finansbank enpara kartımla 1800 TL'lik bilgisayar siparişi verip, online ödeme yaptım. Fakat firmanın batması sonucu verdiğim siparişi göndermediler, parayı da iade etmediler. Yaklaşık 6000 kişilik mağdur grubunun arasına böylece girmiş bulundum. Bu yüzden visa/mastercard kurallarından ötürü bankaya ters ibraz için dilekçe gönderdim ama çoğu bankadaki mağdur ödeme almasına rağmen ben hala sonuç alamadım enpara yetkililerinden bu konuda yardım istiyorum. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim

 • 30 Kasım
  09:34

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.