20 Ocak 2014

Finansbank 2008 Yılından Kalan Borcumu Hatırlatmadı

2008 yılından kalan borcumu ödeyip kartımı kapattırmıştım. 2012 yılından beri mail geliyor, Bankaya da şahsi olarak gidemedim. Ancak bugün yani 21-01-2014 günü saat 15:10 da Finansbank telefonla hizmet bankacılığından bir süre uğraştıktan sonra bilgilerime ulaştım. 2008 yılından kalan bir borcum varmış, borcumu eksik yatırdığımı bu nedenle böyle olduğunu ve kalan 9 lira bu güne kadar 29 liraya kadar ulaştığını.

Benim şikayetim, bu güne kadar borcumu ödemediğim halde neden kara listeye alınmadım? Telefon ile neden borcum bu güne kadar hatırlatılmadı? 2007-2008 yılları ektsrelerimin e mail adresime gönderilmesini istiyorum.

Kerim 102 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 18 Nisan 2014

    finansbank borcumun kalmadığına hesaplarımın kapatıldığına dair bilgi mesajı göndermesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön