Finansbank 2 Aydır Kart Bekliyorum!

Eren Ö. |

Kartımı kaybettiğim için başvurumu 2 ay önce yapmış olmama rağmen kart elime ulaşamadı 2 kez istekte bulundum ne arayan var ne soran şehre uzak yerde çalıştığım için ödemelerim gecikti üstüne kartla ödeme yapan birisiyim ve mağdur bırakıldım ilgizis ve alaksızlıklarıyla büyülediler. Başka bankada kart isteğinde bulundum ve elime ulaştı ama aynı adrese bir kartı yollayamadılar. Üstüne birde fazilerini ödemek zorundayım, teşekkürler Finansbank!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Ö.
  15 Ocak
  14:54

  Bu durumla ilgili görünce aklıma geldi bana o kartı yollamadılar ve birde terbiyesiz bir çalışanları gidip bankaya ödeyebilirsiniz diye akıl verdi bende ödemedim inatla sonra faizleri avukatları v. s ile insanı gerçekten pişman ediyorlar simdi artık Finansbank'tan kurtuldum sizlere de tavsiyem sakın ha sakın bu bankayla çalışmayın uzak durun

 • Eren Ö.
  14 Mayıs
  01:53

  ilginizden ötürü cok tesekkür ediyorum sizlere kartım elime ulastı telefonumu bırakarak kuryeye kurye pesinden kosarak kartımı aldım.

 • 09 Mayıs
  10:54

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.