Finansbank 2 Aydır Bankamatik Kartımı Göndermiyorlar!

Fulya K. |

2 ay önce maaş hesabımın olduğu Finansbank Sahrayıcedid şubesine maaş hesabı açtırmak için gittim, maaş hesabımız Koşuyolu şubesi olduğu için evraklarınız Koşuyolu şubesine gönderilecek dediler. Aynı iş yerine aynı gün başlayan bir arkadaşla beraber gittik aynı anda evraklarımız hazırladılar ve kartlarımızın iş yerine geleceğini söylediler Arkadaşımın 1 hafta sonra kartı geldi, Sahrayıcedid şubesini aradım, Koşuyolu'nu arayın dediler, Koşuyolu'nu aradım Sahrayıcedid şubeye pasladı, kimin ne yaptığı belli değil evraklarım ortada yok! Bununla ilgili yarın döneceğiz dediler tam 1.5 ay oldu hala bekliyorum. Finansbank'a mail attım talebiniz alındı diye cevaben mail geliyor ve hala hala tınlayan yok. O kadar bankayla çalıştım böyle şey görmedim. Sorumsuzluğun ötesinde bir bankasın!

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  14:24

  Müşterimiz Sn. FULYA K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.