04 Haziran 2013

Finansbank 120 TL Yıllık Kart Ücreti Kesilmiş!

İznim olmadan,haber verilmeden ve müzakere edilmeden 2011 yılı aralık ayında 55tl ve 2012 yılı aralık ayında 65tl olmak üzere toplam 120tl kesilen paramın kredi kartıma iadesini veya bonus olarak yüklenmesi istiyorum.

Burcu 21 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 07 Haziran 2013

    Haklı şikayetimle ilgili iade işlemi halen gerçekleştirilmemiştir. Bankaların zorunlu olarak müşterilerine sunması gerekli hizmetler,özel hizmetmiş gibi ifade edilmekte ve ücret istenmektedir.Bankaların en önemli gider kalemleri olan kira ve personel maaşlarından daha fazla faiz dışı halsız gelir elde etmektedirler. Avukat eşim kredi kartları yıllık ücretleri ile ilgili iade başvurusu yaptı ve ykb 309,hsbc 195,garanti 149 iade ettiler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön