Finansbank 10 Gündür İnternet Bankacılığı Blokemi Kaldırmıyor.

Mehmet Fatih G. |

26.12.2015 tarihinden bu yana en az 50 kere aramama rağmen güvenlik birimleri tarafından internet şubesine koydukları blokeyi kaldırmıyorlar. Banka şubesine git anne kızlık soyadı bildirimi doldur dediler yaptım. Müşteri hizmetlerini her aradığımda "sizi arayacaklar kayıt oluşturuldu" diyor başka bir şey demiyor. Ağzımı bozmak istemiyorum ama bu banka kadar şikayet edilen bir banka var mıdır acaba? Sonunda kapattıracaklar hesabı o olacak!

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih G.
  05 Ocak
  14:31

  Cevaba bakar mısınız? Şikayetimde de belirttiğim gibi beni 10 gündür beni sadece dinliyorsunuz zaten sonuç yok sonuç. O yüzden buraya yazdım zaten en kısa süre içerisinde bilgi verilecekmiş en kısa süre de en az 10 gün fazlasını Allah bilir... .

 • 05 Ocak
  11:24

  Müşterimiz Sn.MEHMET FATIH G. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.