03 Aralık 2014

Finansbank 1 Yıl Önce Kapattığım Hesabımdan Komisyon Alındı!

Finansbank Avcılar Çarşı şubesinde bulunan ek hesabınızın tahakkuk tarihi itibariyle minimum ödenmesi gereken tutar 57.58 TL olup; 5 gün geçmesine rağmen ödenmediği görülmektedir. Durumu bilgilerinize sunar, vadesi geçmiş borç tutarının ödenmesini rica ederiz.

1-Benim tek hesabım var o da Gürpınar şubesinde minimum ücret 57.58 ise bunun maksimumu nedir?
2-Sözde minimum ücret neye istinaden benden isteniyor?
3-Avcılar çarşı şubesi hesabını neredeyse 1 yıl önce kapattığım halde tarafımdan neden para istiyorsunuz, neye dayanarak?

Burak 214 Okunma

Cevaplar

  • Burak 04 Aralık 2014

    2 iş günü geçmesine rağmen hala bir bilgi yok.1 yıl önce kapanan hesaba ; minimum ödeme adı altında ,57.58 lira istemenin mantığı nedir,ayrıca bu ücret ne ücretidir,olmayan hesaplara yaptım oldu zihniyeti,nasıl bir ? 57.58 lira neye göre tahakkuk etmiş sevgili Finansbank AŞ cevap verin lütfen?

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön