02 Mayıs 2013

Finansbank 1 Yıl Dolmadan Yeniden Kart Aidatı Aldılar!

Kasımda aynı şikayeti yazmıştım. Yıl dolmadan yeniden kart ücreti yansıttılar. Ayrıca Üniversite de okurken, okula gelen Finansbank müşteri temsilcisi bana üniversity card ve kart parası alınmayacak diyerek kredi kartı verdi. Sonra buna bir hesap açıldı. Yıllar sonra kartımı cardfinans go kart a çevirdiniz ve benden kredi kartı kullanım ücreti almaya başladınız.

Ayrıca hesabımdan da yıllık 100 TL hesap kesim ücreti almaya başladınız. Sizde uğraşmadan bende tüketici hakları mahkemesiyle uğraşmadan şu işi tatlıya bağlayalım ve kestiğiniz ücretleri geriye verin. Bana hiç bir ücreti olmayacak diye verdiğiniz kredi kartı ve açtırdığınız banka hesabından kesilen ücretlerin iadesini istiyorum.

Numan 83 Okunma

Cevaplar

  • Numan05 Mayıs 2013

    Bana birşey imzalatmadan kafanıza göre kart göndererek kart aidatı alıyorsunuz. Kart aidatımı geri iade ediniz. Olumsuz sonuçlandı deme hakkınız yok...

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön