24 Kasım 2015

Finansbank 1 Aydır Hesaplarım Blokeli!

Firmamız 2007 senesinden beri Finansbank ile çalışıyoruz ama 2016 itibarı ile çalışmayı durduracağız. Finansbank'ın tahsilat kolay adında online tahsilat yazılımı var biz firma olarak müşterilerimizin düzenli abonelik tahsilatlarını yapıyoruz. Program doğru çalışmıyor yazılımın hatalı tanımlamasından dolayı müşteri kartından fazla para çekildi. Fark ettik bankaya bildirdik. Bugün 23.11.2015 biz bu işlemi 04 11 2015'te yaptık ve gününde bildirdik hatayı hala çözemediler. Çok ilgisizler bir de işlem meblağının çok üstünde bir meblağda hesabıma bloke koydular. Kendi hataları olmasına rağmen 1 haftadır Pendik Çarşı şube müşteri temsilcisi Z. hanımı arayıp mail atıyorum dönüş bile yapmıyor.

Tugac 78 Okunma

Cevaplar

  • Tugac 24 Kasım 2015

    05325473770

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Kasım 2015

    MüşterimizSn. T. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön