06 Şubat 2014

Finansbank 1 Ayda 2 Kere Fatura Gönderdi!

Finansbank'ı arayıp ayın 4'ünde kesilen ekstre tarihimin,her ayın 15'ine alınmasını belirttim ve onayladım sonrasında 1 ay içinde 2 kez fatura kesileceğini hem ayın 4'ünde hemde 15'inde olarak söylediler.Böyle bir şeyi kabul etmediğimi ve işlemimi iptal ettirmek istediğimi söyledim genel merkezin konuyla ilgili dönüş yapacağını söylediler ve dönüş oldu.

Bir ayda 2 kez değil sadece ayın 15'inde fatura kesileceğini,bir daha ekstre tarihi değiştirmek istersem fatura tutarının asgarisini yatırdıktan sonra değiştirebileceğimi söylediler ve ben üstüne basa basa 2-3 kez tekrar sordum 1 ayda 2 kez fatura kesilmeyecek sadece 15'inde kesilecek değil mi diye teyit ettim.Bugün ayın 5'i ve fatura gönderdiler.

Özlem 62 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 10 Şubat 2014

    Henüz tarafıma bu konu ile alakalı olarak dönüş bile yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön