08 Haziran 2015

Finansbank 08502220900 Tarafından Rahatsız Edilmekten Bıktım!

Günde 10 defa, hafta sonu da dahil olmak üzere, sabah 9'dan akşam 12'ye kadar sürekli rahatsız eden, Finansbank'a ait olduğunu öğrendiğim bu numaradan şikayetçiyim. Meşgule alsam da, açıp kapatsam da, aranmak istemiyorum diye belirtsem de arıyorlar. Maaş hesabım bu bankada olduğundan mecburen muhatap oluyorum. Kendilerini hiç sevmiyorum. En sonunda cep telefonundan engellemiş bulunuyorum. Umarım artık ulaşamazlar. Beni rahat bırakmalarını istiyorum. En kısa zamanda bu bankadan kurtulmayı umuyorum.

Pelin 2.330 Okunma

Cevaplar

  • Pelin 02 Ağustos 2016

    Teşekkürler

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Haziran 2015

    Bankamız tarafından yapılan aramalara ilişkin tarafımıza ulaştırdığınız ilgili şikayetinize istinaden, Bankamız tarafından aranmanızın engellenmesi hususunda gerekli tüm aksiyonların alındığını bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Pelin A.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön