10 Nisan 2015

Finansbank 0850 2220900 Numaralı Çağrı Merkezinden Rahatsız Ediliyorum.

Uzun bir süredir 0850 2220900 numaralı çağrı merkezi tarafından aranıyorum. İlk aramada açtım ilgili reklam, hizmet vs. her ne idi ise ilgilenmediğimi söyledim. Bu tip çağrı merkezlerinden aranılmaktan hiç hoşlanmadığım için telefonum ayarı vasıtasıyla bu numarayı aradığında reddedilenler listesine ekledim, yani bu numaradan, Finansbank tarafından ve hizmetleri için aranılmak istemedim.

Kendimce rahatlamış olabilirim aranıldığı hissetmiyorum çünkü ancak arama kayıtlarımda reddedilenler kısmında çağrı merkezi numaranız gözüküyor, halen defalarca bugün 3-4 kez, dün ve önceki zamanlarda aranmaya devam ediliyor. Müşteriniz bile değilim hizmet almıyorum. Devam ederse BİMER'e şikayette bulunacağım.

Zeynep 318 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 18 Mayıs 2015

    Bir ay geçti halen sorunuma cevap gelmedi

  • Zeynep 11 Nisan 2015

    Aranılmayı bekliyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön