07 Mayıs 2015

Finansbank 0850 2220900 No.lu Numaradan Günde 3 Defa Olmak Üzere 1 Haftadır Devamlı Aranıyorum. Aram

0850 222 09 00 No.lu numaradan günde 3 defa olmak üzere 1 haftadır devamlı aranıyorum. Artık insana bıkkınlık veriyor, açıyorum suratıma kapatıyorlar. Yarında aramaya devam ederlerse savcılığa suç duyurusunda bulunup haklarında şikayetçi olacağım. Müşterisi olmadığım bu banka artık beni rahatsız etmeyi bıraksın. Günde 3 defa olmak üzere 1 haftadır rahatsız ediliyorum. Finansbank yetkilileri artık beni aramayın yeter.

Cem 175 Okunma

Cevaplar

  • Cem'in Teşekkür Mesajı22 Şubat 2016

    Artık aranmıyorum, teşekkürler Finansbank:)

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Bankamız tarafından yapılan aramalara ilişkin tarafımıza ulaştırdığınız ilgili şikayetinize istinaden, Bankamız tarafından aranmanızın engellenmesi hususunda gerekli tüm aksiyonların alındığını bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Cem Y.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön