14 Mart 2016

Final Varlık Yönetim Borç Yok Gözüküyor

Annemin geçmiş döneme ait 2000'li yıllardan kalan bir kredi kartı borcu var ancak kredi kartı borcu zaman aşımına uğramış durumda bankanın kendisiyle görüşüp konuşup öyle bir borç olduğuna dair hiçbir kaydın bulunmadığı söylüyorlar ancak firma öyle bir borç var diyor ve bununla ilgili sadece geçmiş döneme ait sözleşmeleri gönderdiler bize herhangi başka bir kayıt yoktur. Kafama takılıp bankanın çözüm merkeziyle de görüştüm tekrardan asla öyle bir borcunuz yoktur diyor.
Gerekli belgeler olmadan artık rahatsız edilmek mesaj almak istemiyoruz sürekli icraya geleceklerine dair mesaj geliyor ancak biz itiraz etmiş durumundayız önce itirazın kaldırılması davası açıp sonra gerekli şeyler neyse o yapılır evrak eksikliği bilgi eksikliğiyle insanları rahatsız etmeyin.

Öykü 3.493 Okunma

Cevaplar

  • Final Varlık Yönetim Temsilcisi17 Mart 2016

    “Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımıza paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.finalvarlik.com.tr internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Final Varlık Yönetim A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön