21 Ekim 2016

Final Varlık Yönetim Aynı Dosya Numarasıyla Üç Kere İcra Dosyası!

Daha önceden 2015/17*** no'lu dosya numarası ile 3 adet icra dosyası gönderilmiştir. Firmayı aradığım da ise saygısızca konuşmalar telefonları suratına kapatmalar bulunmaktadır. Firmayı arayıp yetkili olarak F.. Bey ile görüştüğümde konun Samsun 9. icra dairesi ile görüştüğünü belirtip beni oyalamaktadır. Bugün tekrar firmayı aradım haber almak için ancak F.. hanım ile görüşme yaptım kendisinin son gönderilen icra dosyasının faiz olduğunu belirtmekteler. Peki ben ikinci icra dosyası için aradığımda ise bana faizi ve masraflar olduğu söylendi ve sert ve kabaca telefon suratıma kapatıldı. Konu hakkında bütün gerekli hukuki işlemleri başlatacağım.

Merve 6.279 Okunma

Cevaplar

 • Merve 16 Haziran 2017

  Artık sizinle mahkemede görüşeceğiz borçum bitti halde ve size defalarca yazmama aramam rağmen bana borç yoktur yazısı göndermediniz bana bırakın HSBC bankasına bile borçumu ödediğimi bildirmemişsiniz buraya yazıyorum pazartesi de savcılığa gideceğim yaptığınız dolandırıcığı anlatıcım ve dava açacağım

 • Final Varlık Yönetim Temsilcisi15 Kasım 2016

  “Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımıza paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.finalvarlik.com.tr internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Final Varlık Yönetim A.Ş.”

 • Merve 09 Kasım 2016

  Sizi arıyorum ama ulaşamıyorum. Şirketim hala borucun olmadığına dair yazı beklemektedir. Konu hk acil geri dönüş bekliyorum.

 • Merve 03 Kasım 2016

  Sorunumu dinleyip çözüm odaklı çalışan Yasemin hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön