19 Temmuz 2014

Final Varlık Yönetim Asılsız Haciz Takibi Tekrarı!

Babamın telefonuna ismine haciz talebi başlatıldığı mesajı gönderip huzurumuzu bozdular! Arayıp sorgulattığımız da yanlışlık olduğunu belirttiler ve şikayetimizi geri aldık aradan 10 gün sonra tekrar aynı mesajı gönderdiler!

Ya bize garezleri var ya art niyetliler ya da isim bilip şahsın kim olduğunu bilmeden haciz takibi başlatılmayacağını bilmeyecek kadar cahil bir firma ve işin enteresan kısmı böyle bir firmaya referans olan bankalar Finalvarlik.com'da...

Kısacası bildiğimiz ve bilmediğimiz bütün bankalar referans olmuş bu firmaya birde telefonda ikidir pişkin pişkin beyefendi yanlışlık olmuş diyorlar şimdi vicdanen sorarım karşındaki insanın kim olduğunu borcun var haciz başlatırım ne demek?

Cihan 6.121 Okunma

Cevaplar

  • Final Varlık Yönetim Temsilcisi22 Temmuz 2014

    “Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımıza paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.finalvarlik.com.tr internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Final Varlık Yönetim A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön