Toplam çözüm sayısı
..

Final Dergisi Dershanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 7.245

Final Dergisi Dershanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

6 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 32214görüntüleme
  • 21 Haziran 15:55
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Final Dergisi Dershanesi Değil Ticarethane

Final dershanesi Fatih yusufpaşa şubesi adamlar eğitimci değil tüccar. Pandemi döneminde son 4 ay kapandı eğitim vermedikleri halde taksitleri ödettil...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
  • 25397görüntüleme
  • 18 Ekim 2019 10:04
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Final Dergisi Dershanesi  İademi Yapmadı!

30 Mayıs 2019 tarihinde Mersin Tarsus ilçesindeki Final Dershanesi 11. sınıfa çocuğum M***B****'yi kayıt yaptırdım peşinat olarak 500 TL istediler ben...

Veli'nin Teşekkür Mesajı
  • 18 Ekim 2019 10:04

“İlgilenenlere teşekkür ederiz”

profile
Feraynur'un Teşekkür Mesajı
  • 06 Haziran 2019 14:04
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorun giderildi”

Feraynur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nur'un Teşekkür Mesajı
  • 02 Ekim 2018 12:23
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Firmaya teşekkür ederim”

Nur Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Final Dergisi Dershanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Final Dergisi Dershanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Final Dergisi Dershanesi

Final Dergisi Dershanesi Hakkında

Yaygın ismiyle Final Dergisi Dershanesi olarak da bilinen Final Eğitim Kurumları, ilk olarak Elazığ'da kurulmuş bir dershane olarak faaliyete geçmiştir. Şimdilerde Final Okulları, Final Yayınları ve Final Kültür Sanat Yayınları başta olmak üzere pek çok farklı kurumu ile eğitim sektöründe faaliyet gösteren Final Eğitim Kurumları, Türkiye'nin dört bir yanındaki kurumları Türk eğitim sistemine katkıda bulunmaktadır. 1980 yılından beri bu sektörde yer alan kurum, üniversiteye hazırlık dergisi olarak piyasaya sürdüğü Final Dergisi ile ismini daha geniş kitlelere duyurduktan sonra Final Dershaneleri'ni faaliyete geçirerek üniversite sınavlarında hazırlık sürecinde olan lise öğrencilerine destek sağlamaya başlamıştır. Dershane faaliyetlerinin sona verilmesi kararı arından ise eğitim ve öğretim sektöründeki hayatına Final Okulları adı altında devam etme kararı alan kurum, 2006 yılından itibaren okullarını, üniversitelerini, üniversite hazırlık kurslarını ve diğer eğitim kurumlarını genişleterek Türkiye'ye yayılmaya devam etmiştir. Kurumun şimdilerde Bursa, Malatya, Kırşehir, Batman, Ağrı, Şırnak, Erzurum, Elbistan, Ordu, Ankara ve İstanbul gibi pek çok farklı ilde okulu ve eğitim tesisi yer almaktadır.

Final Eğitim Kurumları & Hizmetleri

Final Eğitim Kurumları, eğitim sektörünün pek çok farklı alanında hizmet vermektedir. Final Kurumları'nın Uluslararası Final Üniversitesi adı altında olmak üzere tam teşekküllü bir üniversitesi bulunmaktadır. Üniversite, KKTC'nin Girne kentindeki kampüsü ile pek çok farklı fakültesi ile gençlere hizmet vermektedir. Uluslararası Final Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Fen - Edebiyat Fakültesi olmak üzere pek çok farklı fakülte bulunmaktadır. Final Liseleri de lise çağındaki gençlere eğitim veren kurumlar olarak faaliyet göstermektedir. Geniş eğitim - öğretim kadrosu ve yenilikçi eğitim modeli ile bir yandan kaliteli eğitim vermeyi amaçlayan liseler, diğer yandan öğrencileri en iyi şekilde yüksek öğrenime hazırlamayı hedeflemektedir. Final Özel Öğretim Kursları, lise çağındaki gençleri üniversite giriş sınavlarına hazırlarken, Final Akademi Şehir Okulları, Akademi Anadolu ve Fen Lisesi ve Akademi Ortaokulları olmak üzere iki farklı alt branşta akademik eğitim vermektedir. Final Kampüs Okulları, Final Yurt Dışı Tesisleri ve Final Dergisi Kursları da kurumun sahip olduğu diğer eğitim ve öğretim kuruluşları arasında yer almaktadır. Size en yakın Final Dergisi Dershanesi şubelerini öğrenmek için kurumun resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkündür.

Final Dergisi Dershanesi Müşteri Yorumları

Eğer çocuğunuzu Final Dershanesi'ne ya da Final Eğitim Kurumları'ndan herhangi birine göndermeyi planlıyorsanız, kurum hakkında en güncel yorumlara bu sayfa üzerinden ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından bırakılan Final Dershanesi yorumları, kurum ile ilgili gerçek tecrübeler hakkında bilgi edinmenize vesile oluyor. Final Dershanesi nasıl ya da Final Dershanesi iyi mi gibi sorularınız varsa, buradaki Final Dershanesi şikayet ve yorumları üzerinden bu sorularınıza birer yanıt bulmanız mümkün. Siz de daha önce bu kurum ile çalıştıysanız ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz, bu sayfa üzerinden Final Dergisi Dershanesi görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Final Dergisi Dershanesi şubeleri nerelerdedir?

Final Dergisi Dershanesi resmi web sitesi üzerinden bulunduğunuz şehri ve aradığınız kurs tipini seçerek size en yakın şubeleri öğrenebilirsiniz.

Final Dergisi Dershanesi nasıl?

Final Dergisi Dershanesi yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Final Dergisi Dershanesi yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Final Dergisi Dershanesi kayıt işlemleri nasıl yapılır?

Size en yakın Final Dergisi Dershanesi şubesini ziyaret ederek seçtiğiniz kurs tipine kayıt oluşturabilirsiniz.

Final Dergisi Dershanesi genel merkez telefon numarası nedir?

Final Dergisi Dershanesi genel merkez telefon numarası 0 (212) 286 67 13’tür.

Final Dergisi Dershanesi ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Final Dergisi Dershanesi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.