Filo Türk Araç İzleme Sistemleri Sorunla İlgilenmiyor!

Tarik A. |

Şahıs olarak 1 binek 4 de ticari aracımda Filoturk Marka araç takip cihazı kullanıyorum. Çalışmış olduğum Filo kargoda ise sayıları zaman zaman değişmek kaydıyla ortalama 15/20 araç sözleşmeli araçlarımız ile Filo Türk'ten hizmet almaktayız. Bu firma ile çalışmaya başladığımız yaklaşık 2 yıl önce, firma sorunlara çok duyarlı, taleplerimize ışık hızında geri dönüş yapıyor ve sorunlarımıza çözümleri ile sonuçlanıyordu.

Fakat son 1 ay içerisinde ne oldu ise ne atmış olduğumuz e-mailleri ciddiye alıyor nede geri dönüş nezaketinde bulunuyor. Firma vizyon ve misyonunu değiştirdi sanırım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarik A.
  22 Ekim
  15:12

  Filoturk Müşteri Hizmetleri yönetici Murat Bey ile 22-10-2013 09:55 de telefon görüşmemiz oldu.Kendisi konu hakkında çok duyarlı davranıp ,tarafımın firmaları hakkındaki - görüşleri ve şikayetlerini dinledi.Sorunun kendilerinden değil server kaynaklı / e mail kaynaklı olduğu tespitine vardık.İşte, bizim bildiğimiz,görmek istediğimiz ( gördüğümüz) ve müşterilerimize de örnek gösterdiğimiz Filoturk bu...
  Teşekkürler

 • 22 Ekim
  11:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili şikayet incelenerek firma yetkilisi ile görüşülmüş, kendilerine iletilen e-postaların ulaşmamış olduğu tespit edilmiş ve müşteri memnuniyeti için gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Saygılarımızla,

  FİLOTÜRK Müşteri Hizmetleri