Filli Boya  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Beyza'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Filli Boyanın Rengi Karteladakinden Farklı

2.834görüntüleme
Beyza
Beyza 03 Kasım 2020 18:25

Bugün evimizi boyatmak için Filli Boya dan yaklaşık 20 kg itır 60 rengi boya aldık. Usta rengi duvara sürünce adeta kireç mavisi bir renk ortaya çıktı. Karteladaki rengi krem bej tonuydu. Kartelada belki 30 40 tane birbirinden farklı krem ve naturel tonda renkler arasından en uygun olduğunu düşündüğümüzü seçtik fakat duvara sürünce alakasız bir renk çıktı. 

Ben bu boyayı almadan önce yine bu sitede filli boyanın kutudan çıkan renklerinin alakasız olduğu ile ilgili bir sürü yoruma denk gelmiştim ama herhalde istisnai bir durumdur diye düşünmüştüm. Taa ki aynısı benim başıma gelene kadar. Türkiye'nin en büyüğü olduğunu sandığımız bir boya firmasının karteladaki rengi ile kutudan çıkan rengin birbirinden farklı olması bir skandaldır, bu renklere bakarak seçim yapmamızın ne anlamı var o zaman? Ya boya karıştırıcı makinelerinizde ya da alakalı rengi kartelaya basmayı uygun bulan kalite kontrol biriminizde bir hata olduğu aşikar. Düzeltilebilecek bir durum değil ortaya çıkan. 

Filli Boya Logo
Filli Boya03 Kasım 2020 19:31

Sn. İlgili, Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ilgili bölümlere iletilerek gerekli incelemeler yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.

Filli Boya Logo
Filli Boya04 Kasım 2020 11:22

Sn. İlgili, İletişim bilgilerinde yer alan numara aranılmış fakat görüşme sağlanamamıştır. 444 1 222 no.lı Çağrı Merkezimiz aracılığı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler