Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Filli Boya Andezit 45 Olduğu Gibi Değil

profile
29 Mayıs
21.677

Filli Boya andezit 45 boya rengi katalogda gayet açık gri görünmesine rağmen duvardaki rengi çok farklı oldu. Tüm odalarım maalesef kötü bir görüntüye sahip oldu. Madem öyle, neden katalogda bunu belirtecek resim konulmuyor? İnsanları yanıltıyorsunuz. Filli Boya bizi pişman etti.

Filli Boya Logo
29 Mayıs 11:56

Sn. İlgili, Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ilgili bölümlere iletilerek gerekli incelemeler yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.

Benzer Şikayetler

Filli Boya Aydan Rengi Bembeyaz Çıktı

profile
1 hafta önce
1.175

Filli boyanın kataloğundan aydan rengini beğenerek aldım. Dün usta boyadı. Eve bir geldim bembeyaz katalogla alakası yok. Renk beyazsa neden aydan deniyor. Duvarlar kireç sürmüş gibi duruyor 😞. Rengi ben beğenmiştim eşim beyaz olmasın demişti ama bu bildiğin beyaz. Bir sürü boya parası boyacı paras...

Filli Boya Aydan Rengi Bembeyaz Çıktı
Filli Boya Aydan Rengi Bembeyaz Çıktı
Filli Boya Aydan Rengi Bembeyaz Çıktı

Filli Boya Renk Uyumsuzluğu

profile
24 Ağustos
3.053

Filli Boya'dan gri diye aldığım boya duvarda mavi ilk katını deneyin dediler. Sonuç mavi ustaları durdurdum evde tadilat var eşyalarım gri duvar mavi böyle bir şey olur mu. Sizden haber bekliyorum. N***@gmail.com acil ilgilenmenizi istiyorum. Bayi savunması, kataloğa göre olmazmış o zaman niye katal...

Filli Boya Momento Max Kırık Beyaz

profile
18 Ağustos
3.822

Filli Boya momento Max kırık beyaz aldık ne rengi istediğimiz gibi çıkmadı katalogdaki ile alakası yok. Hadi onu geçtim silinebilir yıkanabilir boya ama sildiğimiz yerler çıkmadı. Ve parlama yaptı nasıl bir boya bu anlamadım silmesi kolay olur diye tercih ettik sonuç hüsran.

Filli Boya Kataloğu İle Renkler Uyuşmuyor

profile
31 Temmuz
4.273

Filli Boya'dan kozmik 45 rengini aldım gri diye mavi çıktı bu nasıl iştir? Boyacı parası ayrı boya parası ayrı zarara uğradık. İstediğimiz renk olmadı yetkililerden dönüş bekliyorum. İnşallah dönüş yapılır olmazsa zararımız hem maddi hem manevi yorulduk artık.

1

Filli Boya Andezit 25 Koyu Gri Oldu

profile
21 Mayıs
23.829

Filli Boya andezit 25 boya rengi katalogda gayet açık gri görünmesine rağmen duvardaki rengi koyu gri oldu. Tüm odalarım maalesef hiç de istediğim kadar koyu. Madem öyle, neden katalogda bunu belirtecek resim konulmuyor? İnsanları yanıltıyorsunuz. Filli Boya bizi pişman etti.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Filli Boya Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 39 dk 34 sn
Benzer Şikayet Yaz