Filli Boya Bozuk Boya!

Hakan S. |

Kendim oturmak üzre 10 daire 1 dükkan yaptım ana cadde üzerine bana göre çok değerli bir bina olsun istedim herşeyini özel yaptım boya ya gelince usta ya sordum en iyi boya hangisi ise o marka alalım dedim üstada bana filli boya dış cephe dedi bu şekilde filli boya oldu. Boyalar 1. senede dökülmeye başladı.

Şimdi 2.senesi neredeyse binanın bir yüzü tamamen döküldü. Filli Boyadan O. diye biri geldi 2 dakakıa baktı normal dedi gitti 444 lu numarayı aradım neredeyse 1 ay oldu ilgi yok alaka yok onca yatırıım boya yüzünden telef oldu.

Etiketler :

Kusurlu - Ayıplı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan S.
  09 Haziran
  00:52

  filli boya ile yaşadıklarım fıkralara bile konu olur kitap yazmayı bile düşünüyorum bir tanesini paylasayım :)bu filli boyadan gelen o..... bey geldi baktı yagmurdan olmuş bu dedi :) aldığım dış cephe boyası idi ve yağmurdan diyor sanki koca binaya branda germek lazımmış gibi :) yemin ediyorum sadece para almayı biliyorlar ne boyadan anlıyorlar nede müşteriyi tınlıyorlar inceleme bile yapmıyorlar bana gelen bilinçsiz bir kişi ne anlatıyorsa onu biliyorlar :) aman diyim sakın arkadaşlar adı sanı belli olmayan markalardan bile alsanız filli boyadan daha iyidir boşuna dünya para ödemeyin.

 • Hakan S.
  27 Mayıs
  16:23

  tespit miş :) neyi tespit etmişlerki anlamadım çözüm yöntemleri bilgilendirme yazısı felan hani nerde bişi gonderdikleride yok ilginç komik firma :)

 • Hakan S.
  27 Mayıs
  16:20

  öncelikle yeterli araştırma yapılmadı tamda tahmin ettiğim gibi baştan savma,ilgileniliyormuş gibi yapıldı.binama yaklaşık olarak 100 teneke filli boya kullandım öncelikle böyle bir firmayı tercih ettiğim için çok pişmanım satış sonra sı na filli boya karışmıyor giden sizden gidiyor. arkadaşlar özelden mesajlarınızı bekliyorum gormek isteyen herkesi adresime bekliyorum gelin siz karar verin :) benim gibi yanmak istemiyorsanız. zaten kocaman branda afiş yaptıracagım filli boya ile boyandı ve hatasına sahip çıkmıyor diye herkes görsün benim düştüğüm hataya düşmesin.ben bu işi sürekli yapıyorum bundan sonraki binalarımda asla filli boya kullanmayacagım boya aldığım bayii lerinden boyayı bırakın bir çivi bile almayacağım.yazık bir merdiven altı firmadan alsaydım boyayı bunlar başıma gelmezdi gelseydide dünya para vermemiş olurdum hiç olmazsa.haklı olduğuma inandığım bu durumdanda asla vazgeçmeyeceğim.

 • 27 Mayıs
  16:00

  Sn. İlgili,

  Geri bildirimle ilgili bahsedilen sorunların yapı fiziği ile ilgili olduğu tespit ve çözüm yöntemleri belirtilerek, bilgilendirme yazısı gönderilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.
  Teknik Destek Md.lüğü

 • Hakan S.
  20 Mayıs
  20:24

  bugun filli boyadan o... bey geldi yine fotograflar çekildi. şu an beklemedeyiz bakalım ne çıkacak merakla beklemedeyiz.

 • Hakan S.
  09 Mayıs
  23:01

  yazık öyle bir sürü reklam yapıp milleti kandırıyorlar demekki.binadan rengi alın geriye sıva kalır :) sloganlarında haklılarmış demekki :)