20 Eylül 2013

Filli Boya Bina Mantolamasında Uygulama Hatası Yapmışlar!

Binamıza Filli Boya Capateks Isı Yalıtım malzemeleri ile mantolama yaptırdık. Mantolama sonrası dış cephe yüzeylerinde yoğun çatlaklıklar oluşmaya başladı. Uygulayıcı firma Filli Boya eksperini çağırarak inceleme yapılmasını istedi.

Eksper çatlak üzerinden numune aldı fotoğraf çekti, incelenmek üzere Filli Boya genel müdürlüğüne gönderdi. Oradan gelen raporda yanlış file kullanıldığını, yapılan sıvanın ince yapıldığını ve yapılması gereken işlemleri uygulayıcı firmaya ve bize bildirdi.

Ancak uygulayıcı firma aradan 3 ay geçmesine rağmen bizleri oyalamakta herhangi bir işlem yapmamaktadır. Filli Boya yetkilileri ise yapılacakları biz bildirdik diyerek ilgilenmemektedir. Elimizde raporumuz var.

Mustafa 1.704 Okunma

Cevaplar

 • Filli Boya Temsilcisi14 Kasım 2013

  Sn. İlgili, Firmamız sadece kullanılan ürünlere garanti vermektedir. Uygulama detayları için teknik destek anlamında bilgilendirme yapmamıza rağmen, uygulama işlemleri yapan firma ile malzemelerin uygulanması için karşılıklı mutabakat ve protokol yapılması önerilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. Teknik Destek Md.lüğü

 • Mustafa11 Ekim 2013

  müşteri memnuniyetini sağlamak için: gelen şikayet ve talepleri şeffaf, objektif ve adil bir yaklaşımla en kısa zamanda müşterilerimizin zararlarını telafi edebilecek şekilde düzenliyerek MÜŞTERİ ODAKLI bir yaklaşım sergilediklerini beyan eden filli boya maalesef tüketicinin değil bayilerinin yanındadır. müşteri memnuniyeti sadece lafta kalmaktadır..

 • Mustafa23 Eylül 2013

  hiçbir görüşme olmadı.

 • Mustafa23 Eylül 2013

  şikayetimle ilgili beni arayan olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön