28 Ekim 2016

Filiz Makarna'dan Kurt Çıktı

2018 tüketim tarihi olan makarnadan suya koyduğumda 4 tane kurt su yüzeyine çıktı. İlgili yerlere yarın şikayet yapacağım.

Öznur 706 Okunma

Cevaplar

  • Öznur'un Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    Ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Bilinen üzere toplum olarak makarna sofralarımızın ve biz tüketicilerin severek tükettiği bir yiyecektir. Çocuklarında severek tükettiği bir üründe böyle bir durum ile karşılaşmak çok üzücü olsa da sıkıntının nereden kaynaklandığı ile ilgili çabalarınız sevindirdi beni, temenni ederim ki gerek firma olarak gerek ürün sevkiyatı olarak gerek ürün dağıtım satış firmalarının gereken saklama koşullarının yeterli özen ve dikkatle yapıldığından emin olmanızı ve gerekli çalışmaların bu yönde özenle yapılması en büyük arzumuzdur. Her kim bu konuda ihmalkar ise insan sağlığı ile oynanmasına müsaade edilmemelidir. Ayrıca gönderdiginiz ürünler içinde teşekkür ederim.

  • Filiz Makarna Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Öznur I., Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birime aktarılmıştır sizlerle irtibat kurulacaktır. Saygılarımızla, Barilla Gıda A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön