01 Şubat 2014 #2270047

Filiz Makarna'dan Kurt Çıktı

Marketten yeni aldığım, yeni açtığım Filiz boncuk makarnayı haşlarken üzerinde çok sayıda kurt gördüm. Ürünün kalan kısmını saklıyorum, firma test etmek ister belki. Hep tercih ettiğim markanın böyle bir ürünüyle karşılaşmak güvenimi sarstı. Sağlıkla ilgili konularda biraz daha hassasiyet istiyoruz.

Aslı 621 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Makarna Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için en içten teşekkürlerimizi sunarız ve karşılaştığınız durumdan dolayı tekrar üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Sizinle yaptığımız görüşme sonucunda aldığımız bilgiler ve göndermiş olduğunuz numunede yaptığımız incelemeler doğrultusunda, şikayetinizle ilgili analiz ve sonuç değerlendirme raporumuzu adresinize 05.02.2014 tarihi itibariyle göndermiş bulunuyoruz. Bu raporda da belirttiğimiz üzere, şikayetinize sebep olan sorun uygun olmayan depolama koşullarından kaynaklanmıştır. Ürünümüzün nereden satın alındığı bilgisini bizimle ilerleyen zamanda da paylaşabilirseniz, ürünümüzün size ulaşana kadar geçtiği dağıtım aşamalardaki sorumluların şikayetinizle ilgili olarak satış temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilmesi sağlanacaktır ve gerekli önlemlerin alınması konusunda uyarılacaklardır. Ürünümüz fabrikamızdan sevk olduktan sonra, depolama koşullarındaki olumsuzlukların sebep olduğu bu tür şikayetlerin bizlere bildirilmesi, dağıtım zincirindeki uygunsuzlukları tesbit edebilmemizi, gerekli kontrolleri ve müdahaleleri yapabilmemizi sağlamaktadır. Bildiriminiz dolayısıyla göstermiş olduğunuz tüketici bilinci ve hassasiyetine tekrar teşekkür ediyor, sizlere sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz. Saygılarımızla, Barilla Gıda A.Ş Kalite ve Teknoloji Bölümü

  • Aslı'nın Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    Firmanızın karşılaştığım probelemin çözümüne yönelik ilgili davranışı için çok teşekkür ederim, gerçekten bu kadar ilgili olmanız çok takdir edilesi bir davranış.

  • Aslı04 Şubat 2014

    firma benimle irtibata geçerek ürün için kargo yönlendireceğini söyledi fakat henüz gelen olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön