22 Nisan 2013 #1756282

Filiz Basın Yayıncılık Kitap Pazarlaması!

Beni telefonla aradılar. Kızımın okulu ve dersleri ile ilgili sorular sordular. Milli Eğitimden olduklarını söylediler. Eve gelip kızımla ve benimle görüşmek istediler. Bende eve davet ettim. Gelen şahs öğretmen olduğunu idda etti. Kızıma eğitim verilceğini söyledi. Konuşmaları ile kızımı ve beni etkiledi. Eğitimin 3000 TL olduğunu ve 7 gün cayma hakkımın olduğunu söyledi. Sözleşmeyi okumadan yanılarak imza attım.


Şirketi aradım, kimseyle muhatap olamadım. Cayma hakkımın geçtiğini söylediler. Tüketim Hakları bu insanların satıcı olduklarını söyledi ve savcılığa suç duyurusunda bulunmamı söyledi. Verilen eğitimi ve kitapları kabul etmiyorum. İadesini ve sözleşme iptal edilsin.

Mükerrem 300 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın müşterimiz, Firma elemanlarımız müşterilerden randevu alarak anne ,baba ve öğrencinin de bulunduğu bir ortamda ürünlerimizi tanıtır ,ürünü alıp almamaya müşteri karar verir.Sözleşmede de belitildiği gibi 7 günlük yasal süre içerisinde iade talebiniz kabul edilir.Şirket yetkililerimiz mesai saatleri içinde tüm müşterilerimizin telefonlarına cevap verip yardımcı olmaktadır.Sizin durumunuzla ilgili olarak ,iade talebiniz 7 günlük yasal süre içerisinde olmadığından ürünlerin iadesi mümkün değildir.Şirket yetkililerimiz tarafından size de gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Filiz Basın Yayın Ltd.Şti

  • Mükerrem29 Nisan 2013

    Beni telefonla aradılar. Kızımın okulu ve dersleri ile ilgili sorular sordular. Milli Eğitimden olduklarını söylediler. Eve gelip kızımla ve benimle görüşmek istediler. Bende eve davet ettim. Gelen şahs öğretmen olduğunu idda etti. Kızıma eğitim verilceğini söyledi. Konuşmaları ile kızımı ve beni etkiledi. Eğitimin 3000 TL olduğunu ve 7 gün cayma hakkımın olduğunu söyledi. Sözleşmeyi okumadan yanılarak imza attım. Şirketi aradım, kimseyle muhatap olamadım. Cayma hakkımın geçtiğini söylediler. Tüketim Hakları bu insanların satıcı olduklarını söyledi ve savcılığa suç duyurusunda bulunmamı söyledi. Verilen eğitimi ve kitapları kabul etmiyorum. İadesini ve sözleşme iptal edilsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön