24 Ağustos 2013 #1975093

Filiz Basın Yayıncılık İptal Edildi Denilen Satış İptal Edilmemiş!

16/08/2013 tarihinde evime 2 kişi geldi .Çocuklarımıza eğitim seti vermek istediklerini söylediler. Çok faydalı olacağını söylediler.7 gün içerisinde cayma hakkı olduğunu söylediler. Bende bu ürünü aldım. Ama maddi durumumdan dolayı iptal ettirmek istedim. Ayın 21/08/2013 firmayı arayıp iptal ettirmek istediğimi söyledim. Firmadaki yetkili şahıs benden kimlik bilgilerimi sordu ve iptal edildiğini söyledi. O bölgedeki çalışanlarına bildireceklerini söylediler.


Ama ne gelen var ne giden.24/08/2013 cumartesi günü arayıp iptal olmadı gününüz geçti diye bu ürünü almak zorundasınız, aksi taktirde avukata vereceklerini söylediler. Ürünleri elimde açılmadı ve kullanılmadı. Şok olduk. Tüketici Haklarına Başvuracağım.

Hakkı 412 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın müşterimiz; Firma yetkililerimiz sizden randevu alarak ,16.08.2013 tarihinde evinize gelerek tanıtım yapmışlar ve sizi bilgilendirmişlerdir.Bu eğitim setinin satışında, müşteriden randevu alınmadan çat kapı gidilmez.imzalamış olduğunuz sözleşmede de belirtildiği üzere 7 günlük yasal süre içinde cayma hakkınız mevcuttur.(iade şartları 3. maddede yazılmıştır)Sözleşmeyi okumamış olduğunuzdan iade için yanlış yol izlemişsiniz.Müşteri temsilcilerimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirmiştir. Saygılarımızla. Filiz Basın Yayın Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön