03 Nisan 2013 #1721896

Filiz Basın Yayıncılık İade Yapamıyorum!

21. 03. 2013 yılında telefonla arayarak lise 1 den başlayan ve lise 4 e kadar devam eden eğitim seti adı altında cd-dvd ler gösterip cd-dvd leri sattılar bir hafta içinde itiraz hakkınız var dediler itiraz hakkımızı 3 gün içinde kullandık telefonla görüştüğümde merkeze bildiriyoruz size verdiğimiz sözleşmenin üst yazısı size gelecek dediler ama bir hafta sonra kendileri aradı sözleşmeyi onaylıyoruz diye ben ödeyemeyeceğim dediğim halde itirazınız bize iletilmedi dediler.


Sözleşmeyi onaylıyoruz dediler ben tekrar ödeyemeyeceğimi söyledim muhakkak ki ödeyeceksiniz dediler suan 3. 500 TL borcum olduğunu söylüyorlar çok mağdurum şikayetimi değerlendirmenizi bekliyorum.

Memduh 349 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Almış olduğunuz ürün CD li bir settir ve müşterilerimizin ençok tercih ettiği ürünlerimizden biridir.Sözleşmede de belirtildiği gibi iade talebinizi 7 günlük yasal süre içerisinde bildirmediğiniz için ürünlerin iadesi mümkün değildir.İade talebi dışında diğer sorunlarınızla ilgili firma yetkilimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla Filiz Basın Yayın Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön