22 Mayıs 2013

Filiz Basın Yayıncılık İade ve Değişim!

07. 04. 2013 tarihinde eşimi aramışlar ve milli eğitimden olduklarını ve kızımla ilgili görüşmek istediklerini söylediler. Eve geldiler milli eğitimin eğitim verdiğini söylediler ve eğitimin parayla olduğunu söylediler. 7 Günlük cayma hakkımızın olduğunu söyleyerek aklımızı çeldiler. Kendisini hoca olarak gösteren satıcı Filiz Yayın evinin kitaplarını sattığını söylemeyerek bizi yanılttı. Eşime kağıt imzalattırdı.


Cayma hakkımızı kullandık ama kimseyle muhatap olamadık. Erdek tüketici haklarına başvurdum ödeme yapmamamızı ve savcılığa başvurmamızı söylediler . Bu kitaplara ve eğitimlerine ihtiyacım yok uzlaşmaya gidip kitapları geri iade almalarını istiyorum.

Bahar 388 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Almış olduğunuz set CD li bir eğitim setidir ve müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen setlerden biridir. Satıcılarımız müşterilerimizden randevu alıp anne baba ve öğrencinin de birarada olması halinde ürünümüzü tanıtırlar ,alıp almamaya da aile karar verir ve sözleşmeyi imzalar.(sözleşmede iade şartları belirtilmektedir.) İade talebinizi 7 günlük yasal süre içerisinde bildirmediğinizden ürünlerin iadesi mümkün değildir.Firma yetkililerimizle yapmış olduğunuz görüşmelerde de size gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla; Filiz Basın Yayın Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön