12 Nisan 2013 #1739066

Filiz Basın Yayıncılık İade Etmek İstiyorum!

Filiz basın yayıncılıkdan geldiklerini söyleyen 2 kişi 26.02.2013 tarihinde bir ingilizce seti satmaya çalıştılar. İstemeden beni ikna etmek için tam 45 dakika konuştular en sonunda kurtulmak için 7 günlük deneme süresini kullanmak istedim. Daha snra 29.02.2013 tarihinde iade etmek istediğimi telefonla arayıp söyledim.


İademin iletildiğini 2 gün içerisinde gelip ürünü teslim alacaklarını söylediler. Bekledim gelen giden olmadı. Sonrada arayıp sözleşmenizi onaylıyoruz dediler. Bende tüketici hakları derneğine gittim ilettim. Orda anladık ki sözleşmedeki tarih benim el yazım değil. Bu yüzden dernek beni haklı buldu. Bende rahatladım tabi. Bidaha aradıklarında ise beni mahkemeye verin gidin dedim.

Onur 409 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz; Firmamız 22 yıllık bir aile şirketidir.Ürünlerimiz MEB onaylıdır.Sözleşmede belirtildiği üzere 7 günlük yasal süre içinde sözleşme şartları yerine getirildiği taktirde cayma hakkınız mevcuttur.Piyasadan hangi ürünü alırsanız alın sözleşmeyi okumadan imzalarsanız aynı durumla karşılaşırsınız.Bu sadece firmamız için geçerli değildir.Kaldı ki firmamız yasalar çerçevesinde hareket eden saygın bir firmadır.Sözleşmeyi okumamış olduğunuzdan, iade için yanlış bir yol izlediğiniz aşikardır.Satış temsilcilerinin iade alma yetkisi yoktur. Saygılarımızla. Filiz Basın Yayın Ltd.Şti

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön