17 Nisan 2013 #1747441

Filiz Basın Yayıncılık İade Almadılar!

Bizim evi aradılar çocuğunuzun bulunduğu okul iyi olduğu için sizle görüşmek istiyoruz deyip geldiler. Unidersite setini anlattılar. 3000 lira dediler 1 hafta deneme süresi var bir hafta içinde bizi ararsanız geri alırız dediler. Öbür gün aradım tamam dediler biz alacaz dediler bizi oyaladılar ve bir haftayı geçirdiler şimdide almayız diyorlar.


Bizim bu parayı ödeyebilecek durumumuz yok ve ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edin. Bize devletle ilişkili çalışıyoruz dediler.

Suphi 471 Okunma

Cevaplar

  • Suphi24 Ekim 2013

    ben her türlü hukuki yola başvurmuş bulunmaktayım telefon görüşmelerinide çıkarttırıp hepsini hazırladım ve sözleşmede yazılı kağıt yollama gibi bir şey yamadığıda ap açık ortada haksızlığınızı kabul edin artık yakında gazetelerede haber olmadan vazgeçin artık.

  • Suphi24 Ekim 2013

    sizin çalışanınız iadeyi kendisi alabileceğini söyledi ve bize kağıt filan yollanması gerektiğini iletmedi siz bu konuda bizi bilgilendireceğinize önce çalışanlarınızı bilgilendirin.

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Almış olduğunuz set CD li bir set olup,müşterilerimizin en çok tercih ettiği setlerden biridir.İmzaladığınız sözleşmede de belirtildiği gibi 7 günlük yasal süre içerisinde sözleşmedeki şartlar yerine getirildiği taktirde iade etme hakkınız mevcuttur. Satış temsilcilerinin iade alma yetkisi yoktur.Sizin iade talebiniz ise bu yasal süre dışında olduğundan ürünün iadesi mümkün olmamıştır.İade dışındaki konularla ilgili firma yetkililerimize ulaştığınız taktirde size yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla. Filiz Basın Yayın Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön