11 Nisan 2013

Filiz Basın Yayıncılık İade Etmek İstiyorum!

Filiz basın Yayıncılık dan şikayetçiyim adamaların işi gücü kitap satmak deyil resmen yanıltıcılık evimize geldiklerinde tc. devlet okullarından geldiklerini zannettik biz dersaneden gelmiyoruz dediler kardeşimin okulundan görevli olduğunu zannettik, konuya girdiklerinde sözleşme çıkana kadar olay normaldi.

Sonra biz Filiz Yayın Başından geliyoruz dediler biz almayalım dedik çocuğununuzu düşünmüyor musunuz dediler 7 gün inceleyip sonra geri verebilirsiniz dediler tamam dedik, kardeşim açık öğretime gittiği için onun işine yaramadığını görünce 3gün sonra arayıp iadesini istedik tamam deyip gün verdiler ogün gelmediler sonra aradığımızda tellere bakılmadı bu esnada 7 güne ulaştı.

Kenan 366 Okunma

Cevaplar

  • Filiz Basın Yayıncılık Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz; Sözleşmede belirtildiği üzere 7 günlük yasal süre içinde (3.madde)sözleşmedeki şartlar yerine getirildiği taktirde cayma talepleri kabul edilir.Satış temsilcileri iade alma yetkisine sahip değildir.Müşteri temsilcilerimiz mesai saatleri içinde müşterilerimizin telefonlarına cevap vermektedir.Sözleşmeyi okumadığınız için iade talebinde yanlış bir yol izlemişsiniz. Saygılarımızla. Filiz Basın Yayın Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön