14 Eylül 2013 #2010087

Filesfetcher.com Şartlar ve Koşulların Türkçe Olmaması!

Bu site diğer arkadaşların dediği gibi 1 TL' yi 1 hafta bloke ederek hizmet verebileceğini taahhüt ediyor. Olay bundan sonra eğer 1 hafta içinde üyeliğini iptal etmezsen sen hizmet alsan da almasan da abonelik parası kesiyor, bunu da özel şartlar ve kurallar kısmında açıkladığını beyan ediyor.


Tabii bu linkler İngilizce bundan sana daha önce bilgi vermiyor. Sadece irtibat numarasının yanında iletişim dilinin İngilizce olduğu belirtilmiş. Bütün bunlar müşterinin hak sahibi olmasını engellemek için yapılmış ama müşteri asla önceden abonelik sözleşmesi yada şartlar ve kurallar ile ilgili maddelerden İngilizce açıklama yapan link dışında bilgilendirilmiyor. Bu durum siteyi ücret almak açısından korur mu?

Aulvi 800 Okunma

Cevaplar

  • Filesfetcher.com Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sevgili Filesfetcher kullanıcıları, Yaşadığınız problemlerden dolayı öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Filesfetcher olarak, siz kullanıcılarımıza en iyi desteği, en iyi hizmeti, ve müşterilerimizin memnuniyetine cok önem verdiğimizi ve bu yüzden servisimizde 7/24 müşteri hizmetlerimizin olduğunu sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz. ( Türkçe de dahil, mesai saatleri içerisinde ) Filesfetcher olarak, hesabınıza ilişkin her türlü soru, öneri, şikayeti ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz. Lütfen bizimle kontak kurun, sorununuzla ilgilenelim. www.filesfetcher.comsupport Saygılarımızla, Filesfetcher Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön