Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
File Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Funda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

File Market Harras Ürünlerinin SKT Gelmeden Bozulması

7.541görüntüleme
Funda
Funda 30 Ekim 2021 09:52
Çözüldü Çözüldü
Funda'nın Teşekkür Mesajı
“Şikayetim üzerine File Market genel müdürlüğünde arandım. Ve çok nezih bir insanla görüşme yaptım. Empati ile yaklaştılar. Bu zaten sorunumun çözülmesi için en büyük adımdı. Markete giderek mağdur olduğum ürünü tekrar ücretsiz şekilde temin edeceklerini belirttiler. Hatta markayı tanımam adına bir paket hazırlayacaklarını söylediler. Markete gittiğimde bir kasiyer kadın arkadaş ve mağaza müdürü beyefendi ile görüştük. Onlar da aynı nezaket ve özenle görüştüler benimle. Ve ellerinde koca bir paketle geri geldiler. İnanılmaz bir paket hazırlamışlar. İçinde zeytinyağı, deterjan, kuruyemiş, turşu, çikolata çeşitleri, vücut kremleri ve daha sayamadığım bir sürü ürün koymuşlar. İlginize, nezaketinize, hediyelerinize ve en çok da böylesine saygılı ve nezih personeller ile çalışmanıza çok çok teşekkür ederim.”
File Market Harras Ürünlerinin SKT Gelmeden Bozulması
File Market Harras Ürünlerinin SKT Gelmeden Bozulması
File Market Harras Ürünlerinin SKT Gelmeden Bozulması
+2

File marketten Harras ® makasının 2 adet kuvertür çikolatasından aldım. Biri beyaz, biri sütlü çikolataydı. Beyaz çikolatanın son kullanma tarihi Şubat sütlü çikolatanın ise Haziran 2022. Beyaz çikolatayı eritmeye kalktığımızda bozuk bir maddeymiş gibi topak topak oldu. Sütlü çikolatayı açtığımda ise çikolatanın bembeyaz olduğunu gördüm. Çikolatanın üstü beyazlaşmıştı. İkisi de daha son kullanma tarihleri gelmeden bozulmuştu. Market çalışanları çoğu zaman Harras ürünlerine yönlendiriyor insanları. Fakat Harras'ın gıda ürünlerinde nasıl bu kadar kalitesiz ürünler imal ettiğini çok merak ediyorum. Bu bir hata mı yoksa sürekli bir durum mu? Çünkü böyle ise maalesef hem cebe hem sağlığa çok zararlı bir marka oluğunu düşünmeye başlayacağım sanırım.

Funda
Funda08 Kasım 2021 10:47

Şikayetim üzerine File Market genel müdürlüğünde arandım. Ve çok nezih bir insanla görüşme yaptım. Empati ile yaklaştılar. Bu zaten sorunumun çözülmesi için en büyük adımdı. Markete giderek mağdur olduğum ürünü tekrar ücretsiz şekilde temin edeceklerini belirttiler. Hatta markayı tanımam adına bir paket hazırlayacaklarını söylediler. Markete gittiğimde bir kasiyer kadın arkadaş ve mağaza müdürü beyefendi ile görüştük. Onlar da aynı nezaket ve özenle görüştüler benimle. Ve ellerinde koca bir paketle geri geldiler. İnanılmaz bir paket hazırlamışlar. İçinde zeytinyağı, deterjan, kuruyemiş, turşu, çikolata çeşitleri, vücut kremleri ve daha sayamadığım bir sürü ürün koymuşlar. İlginize, nezaketinize, hediyelerinize ve en çok da böylesine saygılı ve nezih personeller ile çalışmanıza çok çok teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum