File Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

File Market  Fazla Poşet Parası

121
Gönül
Gönül 19 Mart 20:33

19.03.2023 de File.com.tr onlinedan 5 parça ürün siparişi verdim. Otomatik olarak 5 adet poşeti satışıma ilave etti. Halbuki verdiğim ürünler 1 poşete bile fazlaydı. Gelen siparişim 1 poşet içerisinde geldi. Herkesten bu şekilde fazla tahsilat neden alınıyor. Açıklama bekliyorum. 0532 6---240 e*a***.

Benzer Şikayetler

profile
11
4 gün önce

File Market Kızartmalık Patatesin Kalitesizliği

26 Mayıs'ta Çekmeköy File Market'ten aldığımız kızartmalık patates diye satılan patates kızartmalık değil. Ona göre kategorize edilsin biz de ona göre alalım. Etiketinde kızartmalık yazıyor. Ürünün görselini de ekliyorum. Sorunun düzeltilmesini talep ediyorum.

profile
37
4 gün önce

File Market Beylikdüzü Fişte Tutarlar Yok

File Market Beylikdüzü makyol şubesinden 27.05.2023 te alışveriş yaptım. Verilen fişin fiyat kısımları tamamıyla silik okunmuyor. Belki benden fazla para alındı belki etiket hatası var. Burada sorumlu biri yok mu bunu çözecek? Sadece çalışanlar var yetkili birini görmek imkansız.

File Market Beylikdüzü Fişte Tutarlar Yok
profile
47
4 gün önce

File Market Bulaşıcı Hastalığı Olan Personel

Merhaba sizlere yazmamın sebebi özgüllü AVM Hacıoğlu filede personellerinizin kendi aralarındaki bir konuşmaya şahit olmam beni üzdü. Hepatit b hastası bir çalışanınız olması bu konuda beni rahatsız etti. Bizim file marketi tercih etmemiz temizlik en başta olmasıydı hijyen olması ama bu konu beni ço...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .