File Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hilal sonuçtan çok memnun

Beylikdüzü- Yakuplu File Market Personel Şikayeti

3.330
Hilal
Hilal 01 Haziran 2022 12:07
Çözüldü
Hilal'ın Teşekkür Mesajı
“İlgili yaklaşımlarına teşekkür ederim”

Beylikdüzü Yakuplu Mah. Kanuni ® Caddesi üzerinde bulunan File markette dün iş çıkışı alışveriş yapmak istedim. Ödeme sonrası fişi kontrol ettiğimde istemediğim halde poşet ücreti geçilmişti. Daha önce de aynı yerde aynı şeyi yaşadığım için kasıtlı yapıldığını düşündüm ve para iadesi istedim. Kasada görevli bayan bana demediğini bırakmadı kendisinin ismini sorduğumda yakasından isimliğini söküp attı ve hiç durmadan agresif agresif konuşup durdu en sonunda Kendisine benim müşteri olduğumu bu şekilde davranamayacağını hatırlattığımda buradan çekip gider misiniz diye beni kovdu. Kendisiyle ilgili herhangi bir işlem yapar mısınız bilmem hiç umudum yok ama o bayan orada çalışmaya devam ettiği sürece bir daha asla file marketten alışveriş yapmayacağım. Ben hayatımda böyle bir çalışan görmedim Kendi yaptığı hatayı düzeltmek şöyle dursun hiç minneti korkusu yok müşteriye saygı asla yok asık suratlı asabi davranışlı bir çalışanınız var.

Hilal
Hilal05 Haziran 2022 13:50

İlgili yaklaşımlarına teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
1.937
02 Ocak

File Market Parfüm Orijinallik Şüpheli Çıktı

File Market Yakuplu şubesi parfüm satışı yapıyordu ısrarla orijinal olduğunu söyledi 2 adet parfüm aldım fakat ikisi de replika çıktı bunu nasıl yapabiliyorlar nerede kaldı güven yani başımda Migros olmasına rağmen sürekli bu markete gidiyordum artık birşeylerine inanmıyorum.

profile
2.593
20 Ekim 2022

File Market Küflü Kaşar Peynir

20.10.2022'de File Market Yakuplu şubesinden aldığım Pınar kaşar keyfi tost 300Mg olan ürün eve gelip açtığımda yarısı küflü olarak çıktı. Üstlerine yapıştırılan son kullanma tarihleri çok gerçekçi gelmiyor. Yakışmadı Pınar Et ve süt ürünleri ve File marketler grubu.

File Market Küflü Kaşar Peynir
File Market Küflü Kaşar Peynir
File Market Küflü Kaşar Peynir
+5
profile
1.561
22 Ağustos 2022

File Markette Karşılaştığım Davranış Şekli

Yavru köpeğim ve oğlumla gittiğim Beylikdüzü Yakuplu Azur Marmara File Market şubesinde tüm alışveriş boyunca köpeğim kucağımda olduğu için kasaya geldiğim zaman ödeme ve poşetleme de zorlandığım için yavru köpeğimi boş bir sepete koydum ve ürünleri poşetlemeye başladım. Görevli bir bayan yanıma gel...

profile
1.765
09 Temmuz 2022

File Market Tarihi Geçmediği Halde Alındığında Kokmuş Tavuk.

08.07.2022 tarihinde File Market Yakuplu şubesinden aldığım Has Tavuk marka kalçalı but paketini aldığım gibi buz dolabına koyduğum halde hemen ertesi gün akşam yani kurban bayramının arefe akşamı açtığımda, tarihi geçmemesine rağmen tavuk kokmuştu. Bayram yemeği yapmak üzere aldığım tavuğu bayramda...

  • profile
1 Destekçi
profile
3.478
08 Nisan 2022

File Market Kokmuş Et

Yakuplu File Market kasap reyonundan kuzu kol aldım vakumlu bir kuzu kol verdi. Evde açtım bir koku geldi. Sanırım dedim vakumdan kaynaklı, pişmesi için fırına koyduk. Kokular daha da belirgin hale geldi. Yazık oldu yemeğimize. Ramazan günü olmadı iftarımız zehir oldu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .